İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

        ARNAS İNŞAAT-GAYRİMENKUL

        Uzun zamandan beri gayrimenkul sektöründe yer almakta olup 2013 yılında ARNAS GAYRİMENKUL ve ARNAS İNŞAAT ismiyle uzman bir kadro kurarak hizmet vermeye başlayan Sabri IŞIK  sektördeki tecrübesi ile haklı olarak duyduğu kendisine güven , hiçbir konuda taviz vermediği dürüstlük ve sektörde felsefesi haline getirdiği müşteri memnuniyetini ilke edinerek yıllardır  Esenyurt  ve Beylikdüzü bölgesinde binlerce insanı ev sahibi yapmanın gururunu yaşıyor.


→ ARNAS EMLAK müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder. Kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde yetişkin kadromuz ile bir bütün oluşturarak kaliteli hizmet taahhüdümüzü yerine getirmekteyiz.

→ Müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçların ötesinde daha kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak temel hedefimizdir.

→ Onlarca aileyi ev sahibi yapan firmamız birçok aktif müşteri portföyü ile hizmet vermektedir. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında ARNAS EMLAK farkını yaşamanız dileğiyle, ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Hizmet Talep Formu

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir